Studio ORIFLAME

Studio Oriflame tim
To sme my - tri pozitívne naladené baby - Lili, Maťa a Ľubka a spravíme z vás nového človeka.
Od nás vždy odídete krajší ako ste prišli.

Každá žena je krásna, keď vie, ako na to.

Naše posolstvo

Ako to robíme

S láskou. Ten, to k nám príde, okamžite pochopí, že našu prácu milujeme a robiť ľudí krajšími nás nesmierne baví. Nielenže odídete krajší, ale aj s pocitom - tieto baby to robia neskutočne! Nakazíme vás pozitívnou náladou a dobijete si u nás baterky. Vieme, že k nám nechcete chodiť len kvôli našim super službám, ale aj kvôli atmosfére, ktorú u nás cítiť.

A ešte jednu dôležitú vec si v našom štúdiu zákazníci cenia - vysvetlíme vám to. Keď si vyberiete napríklad novú farbu na vlasy, povieme vám, ako proces bude prebiehať a čo vám to s vlasmi urobí. Nerobíme to, čo chceme my, ale to, čo bude najlepšie pre vás.

studio oriflame strihanie

Adam chcel moderný cool strih. Tak sme mu odporučili a urobili vytieňovaný "faded".

Čo robíme

Zjednodušene - v Studiu Oriflame upravujeme vlasy, nechty, obočie a vizáž na akúkoľvek príležitosť. Robíme to moderne, sledujeme nové trendy. Takže ak sa vám páči ombré, sombré, balayage alebo iná moderná technika farbenia vlasov, príďte k nám. Ak na nechtoch chcete "svetrík", mirror effect, baby boomer, matný efekt - tak to dostanete u nás. Smoky makeup? Naked makeup? Strih na "Boba"? Alebo pánsky "faded" strih? Vyfúkaný "Pompadour"? Že ani neviete, čo to je? Nevadí, my vieme.

Oriflame studio vlasy

Želáte si na vlasy trebárs dúhu?

Chcete zmenu?

Zmeny malé, zmeny veľké. Ak túžite po tých veľkých, príďte k nám. Zmena imidžu samozrejme znamená zmenu strihu, farby vlasov, nový make-up. No my dokážeme zmeniť dokonca aj ruky! Tu je príklad takejto nádhernej premeny. gelove nechty trencin

Čo používame

Vybrali sme si kvalitné značky, s ktorými sa príjemne pracuje - líčime s kozmetikou Oriflame, v kaderníctve používame značku MATRIX a pri nechtoch uprednostňujeme značky CND a MK Profinails.

oriflame logo matrix oriflame Shellac oriflame MK profinails oriflame

Naše motto

Krása vychádza z vnútra. Z vnútra nášho salónu.

 

Objednajte sa k nám telefonicky na 0948 87 87 88

Cenník našich služieb

Navštívte naše štúdio Oriflame

Oriweb - štúdio Oriflame
Mierové námestie 31
Trenčín 911 01
Slovensko

Otvoriť v Google mapách

Odber noviniek